numerologia, portret numerologiczny, korekty numerologiczne, numerologia w nazewnictwie, wyznaczenie daty rejestracji firmy, kosmogram, dobra wróżka sopot, dobra wróżka wrocław, dobra wróżka warszawa, tarot,

Wróżbiarstwo

           Tajemnice kart Tarota zgłębiam już od ponad 20 lat, profesjonalną wykładnią zaś, zajmuję się od ponad 15 lat. Tę fascynującą podróż po magicznym ale i niezwykle precyzyjnym języku symboli, rozpoczęłam będąc jeszcze nastolatką, gdy bez grama stereotypowych uprzedzeń weszłam w „tarotowy świat”. Od początku, byłam pod niesamowitym wrażeniem, jak te niezwykłe karty weszły ze mną w pewien komunikacyjny rezonans i z jak wielką skutecznością przepowiadały przyszłość jak i odkrywały tajemnice przeszłości. Przez te kilkanaście lat, ze zdumieniem odkrywałam, jak bardzo skutecznie Tarot współpracuje na głębszych i subtelniejszych poziomach ludzkiego losu i jestestwa, jak precyzyjnie dociera do sedna danego problemu i jak mądre wskazuje rozwiązania.

          Dlatego też, jest to niezwykle skuteczne narzędzie w tzw. rozbrajaniu ciężkich i wielowarstwowych wzorców naszej podświadomości, czyli we wskazywaniu rozwiązań optymalnych dla naszego życia w długoterminowej perspektywie. W istocie rzeczy, karty Tarota służą przede wszystkim do podejmowania decyzji – analizowania skutków poszczególnych wariantów decyzyjnych, a ich mądrość i wszechstronność nie stawia żadnych ograniczeń tematycznych. Miliony kombinacji jakie dają te 78 magicznych kart, nie pozostawiają żadnego pytania bez odpowiedzi i pozwalają na znalezienie wyjścia z każdej, nawet wydawałoby się beznadziejnej i nie rokującej sytuacji.

Dlatego :

Jeżeli przyszłość budzi Twój niepokój ,
Jeżeli dręczą Cię wątpliwości którym towarzyszy paraliż decyzyjny,
Jeżeli w wyniku popełnionych błędów bądź też innych niefortunnych okoliczności i wcześniejszych decyzji znalazłeś się w trudnym położeniu i szukasz drogi wyjścia,
Jeżeli stajesz w obliczu zmian i chcesz się do nich optymalnie przygotować,
Jeżeli chcesz mieć pewność co do uczuć i prawdziwych intencji partnera życiowego,biznesowego,
i jednocześnie chcesz poznać przyszłość waszej relacji|/ współpracy,
Jeżeli masz wrażenie ,że Twoja ścieżka życiowa ,zawodowa jest niewłaściwa i nie daje Ci optymalnej satysfakcji,
Jeżeli chcesz odnaleźć swoją drogę życiową , na której rozwiniesz swój prawdziwy potencjał,
Jeżeli chcesz uniknąć ewentualnego niebezpieczeństwa,
Jeżeli pragniesz po prostu stać się szczęśliwym człowiekiem i poszukujesz odpowiednich narzędzi aby urzeczywistnić własne marzenia, zgłoś się do mnie na indywidualną konsultacje i sesję z Tarotem i pozwól sobie przekonać się o ich niezwykłej mocy.

Serdecznie zapraszam do osobistego kontaktu


Wróżka Agnieszka Kucińska